Jak dodać link do relacji na instagramie_

Link w instastory – Jak dodać link do relacji na instagramie?

5
(93)

Link w Instastory nie dla każdego?

Instastory to ekskluzywna relacja na Instagramie dostępna dla nielicznych. Dzielenie się obrazkami z własnego życia w czasie rzeczywistym jest skutecznym narzędziem promocji. Tradycyjne odnośniki link w opisie czy link w BIO są niewygodne i często porzucane przez obserwatorów. Wchodzenie na profil i poszukiwanie szczegółowych informacji jest czasochłonne i zniechęcające. Linki w Instastory, inaczej zwane swipe up,  rozwiązują ten problem i kierują bezpośrednio do interesującej nas treści. Swipe up to intuicyjna i szybka metoda dodawania do swojej relacji dowolnie wybranego linku. Followersi otwierają linkowaną stronę klikając w pole u dołu relacji albo przewijając palcem w górę. Opcja ta jest dostępna tylko dla wybranych spełniających wyśrubowane kryteria. Co najmniej 10 tysięcy obserwujących odblokowuje automatycznie funkcję swipe up w profilu. To sprawia, że staje się luksusową opcją premium.

Kup lajki na instagram

Swipe up w kilku krokach

  • Wykonaj fotografię lub wybierz zdjęcie, które chcesz zamieścić w Instastory
  • W prawym górnym rogu, zaraz obok ikonki naklejek, wybierz ikonkę ogniwa łańcuchowego
  • Wklej w wyznaczonym miejscu wybrany link.

Czy warto linkować w Instastory?

Funkcja ta sprawdza się głównie w celach promocyjnych. Przedstawiciele show biznesu w ten sposób reklamują swoje produkty, albumy, produkcje, ale też zbiórki charytatywne i akcje społeczne. Relacja ma też charakter perswazyjny – można dzięki niej zachęcić do wejścia na profil i zagoszczenia na dłużej. Linkowanie w relacji przewyższa zdecydowanie link w BIO, wymagający wykonania kilku operacji celem uzyskania interesujących nas szczegółów. Profile z odblokowaną możliwością swipe up, mają większe możliwości zarobku oferowanego przez reklamodawców, z uwagi na zasięg profilu i liczbę followersów.

Lans bez Instastory?

Większość użytkowników nie ma włączonej funkcji, co nie znaczy, że nie mogą promować swoich linków w inny sposób. Są na to sprawdzone metody:

  • Skorzystaj z funkcji link w BIO – o tym jak się za to zabrać przeczytasz tutaj.
  • Do relacji dodaj ankietę, a zainteresowanym wyślij link w prywatnej wiadomości DM.
  • Udostępnij zdjęcie, a link dodaj do opisu pod fotką.

Rzetelne prowadzenie profilu, regularne dodawanie zdjęć, relacji, opisów i linków jest gwarantem powiększania zasięgów, a co za tym idzie, skrócenia drogi do odblokowania funkcji swipe up.

Czy ten poradnik był pomocny?

Wybierz gwiazdki, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 93

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *